Subasta Finca rústica en Castellón/castelló PARTIDA DEL CALVARI, ALCALA DE XIVERT

Cadastral Ref.
Not available
Identifier
SUB-JA-2024-239940 Click to go to original announcement
Appraisal Value
€0,00
Auction Value
€285.660,88
Claimed Debt
€289.424,22
Deposit Amount
€14.283,04
End Date
25 may 2026
Total Surface
5.928,59 m²
Price €/m²
€48,18/m²

Rústica, Parcela DE 5. 928, 59 M2