Subasta Local comercial en Barcelona C/ Dr Pujades nº 73 baixos, IGUALADA

Cadastral Ref.
Not available
Identifier
SUB-JV-2026-260685 Click to go to original announcement
Appraisal Value
€0,00
Auction Value
€64.394,28
Claimed Debt
€0,00
Deposit Amount
€3219,71
End Date
14 may 2026

OCAL COMERCIAL C/ Dr. Pujades nº 73 baixos d’Igualada