Subasta Finca rústica en Castellón/castelló PARTIDA DEL CALVARI DE 5.928,59, ALCALA DE XIVERT

Cadastral Ref.
Not available
Identifier
SUB-JA-2024-239940 Click to go to original announcement
Appraisal Value
€0,00
Auction Value
€17.166,00
Claimed Debt
€289.424,22
Deposit Amount
€858,30
End Date
25 may 2026
Total Surface
5.928,59 m²
Price €/m²
€2,90/m²

Parcela EN Partida DEL Calvari DE 5. 928, 59 M2 SITA EN Alcalà DE Xivert.