Subasta Finca rústica en Barcelona Carrer del Mussol 17, TERRASSA

LOCATION NOT AVAILABLE

Cadastral Ref.
Not available
Identifier
SUB-JA-2026-259960 Click to go to original announcement
Appraisal Value
€300.500,00
Auction Value
€300.500,00
Claimed Debt
€191.867,29
Deposit Amount
€15.025,00
Minimum Bid
Sin mínimo
Bid Increment
No consta
Current Bid
No consta
Initial Savings
-0%
Property Type
Vivienda
End Date
Not available
Total Surface
1.229,51 m²
Price €/m²
€244,41/m²

Habitatge unifamiliar aïllat de 144, 51 m2 sobre terreny de 1085 m2 de superfície