Subasta piso embargado en Alicante/alacant CALLE CRONITA VIRAVENS, ALICANTE/ALACANT

Cadastral Ref.
Not available
Identifier
SUB-JA-2026-260790 Click to go to original announcement
Appraisal Value
€162.538,56
Auction Value
€162.538,56
Claimed Debt
€183.759,32
Deposit Amount
€8126,92
Minimum Bid
Sin mínimo
Bid Increment
No consta
Current Bid
No consta
Initial Savings
-0%
Property Type
Vivienda
End Date
21 may 2026

Calle Cronita Viravens 21-23 BAJO