Subasta Nave industrial en Barcelona parcela 10 Mas les Vinyes, TORELLO

UBICACIÓN NO DISPONIBLE

Resumen IA de la Propiedad y el Expediente

Evita perder 50.000€ por cargas ocultas

Incluye cargas registrales, deudas comunitarias y un cruce automático contra embargos activos. Evita pérdidas irreparables.

Ficha económica y rentabilidad de la subasta

Ref. Catastral
No consta
Identificador
SUB-JA-2026-259132 Haz clic para ir al anuncio original
Valor Tasación
€316.785,00
Valor Subasta
€316.785,00
Deuda Reclamada
€102.274,72
Importe del depósito
€31.678,50
Puja Mínima
Sin mínimo
Tramo Pujas
No consta
Puja Actual
No consta
Ahorro Inicial
-0%
Tipo Bien
Nave industrial
Fecha Conclusión
No consta

1. URBANA.- NAU INDUSTRIAL, en construcció situada a la parcel. la número 10 en l'actuació industrial Mas les Vinyes, el terme municipal de Torelló. la nau és aïllada a q

atrefaçanes i té una superfície construïda de sis-cents trentatres metres cinquantasetdecímetres quaranta centímetres quadrats i útil de cinc-cents noranta-quatre metresseixanta-set decímetres quadrats, i està composta de planta baixa amb forme de L, destinada a magatzem sense ús especifi c, amb un petit altell per a ofi cines. I el solarsobre el que està construïdes de fi gura irregular i de mil quatrecents noranta-quatremetres seixanta-tres decímetres quadrats de superfície